Hakkımızda

Sahra Hac-Umre-Hediyelik

Hakkımızda

1988 yılında İstanbul Pendik’te kurulan Sahra Hac-Umre-Hediyelik, tecrübesi ve birikimiyle ekonominin yapı taşlarından biri olan Hac Malzemeleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Firma olarak, müşteri memnuniyetini önde tutan felsefemiz, esnek üretim kabiliyetimiz, üstün hizmet anlayışımız ve hızlı servisimiz ile öne çıkıyoruz. Uygulanan başarılı satış/pazarlama stratejilerinin sonucu olarak, kurulduğu günden bugüne kadar istikrarlı bir büyüme göstermekteyiz. Sektörün önde gelen ve örnek alınan öncü firmalarından biri olarak yolumuza emin adımlar ile devam etmekteyiz

Misyonumuz

Misyonumuz ekonomik fiyata kaliteli Hac-Umre Malzemeleri, Hediyelik Eşya, Cami Malzemeleri, v.b. müşterilerimizin beğenisine sunmaktır. Ürünlerimizde kaliteyi, uygunluğu ve estetiği birleştirerek Pendik’te yakaladığımız başarıyı Tüm Türkiye’de satış yaparak ve her geçen yıl yeni ürünler ekleyerek yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli ve uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği alanda piyasanın önde gelen firmaları arasında olan, yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler satan, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

ilkelerimiz

– Güven – Kalite – Tecrübe – Yenilikçilik – Müsteri Memnuniyeti

Pin It on Pinterest

Share This